+420 541 211 538 Kammelweg 9, AT-1210 Vídeň

Spolupracovníci

Ředitel,
Legal & Compliance

 

Dr. Eva-Viktoria Kwapil, M.A.

eva-viktoria.kwapil@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 09

Ředitel,
Key Account Management

Ing. Gerhard Sandbichler

gerhard.sandbichler@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 17

Mobil: +43 664 520 67 38

     

Consultant

Ing. Kurt Kwapil

kurt.kwapil@maxongroup.com

     

Řízení financí

Donja Moerland

donja.moerland@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 25

Vedoucí obchodu průmyslových technologií
Vienna, Lower Austria (2xxx), Burgenland, Styria, Carinthia, Východní Tyrolsko & Slovenia

Ing. Reinhard Birett

reinhard.birett@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 15

Mobil: +43 664 913 40 48

     

Vedoucí obchodu průmyslových technologií
Styria, Burgenland, Carinthia & Východní Tyrolsko

Ing. Dominik Scharf

dominik.scharf@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 24

Mobil: +43 664 851 52 50

Vedoucí obchodu průmyslových technologií
Lower Austria (3xxx & 4xxx), Upper Austria, Salzburg, Tyrol & Vorarlberg

Ing. Christian Eichner, MSc

christian.eichner@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 26

Mobil: +43 664 520 67 35

Vedoucí obchodu průmyslových technologií
CZ, poštovní směrovací čísla 56 až 79 & SK

Ing. Jiři Rýznar

jiri.ryznar@maxongroup.com

Telefon: +420 538 890 098

Mobil: +420 603 275 120

Vedoucí obchodu průmyslových technologií
CZ, poštovní směrovací čísla 10 až 55

Ivo Zedek

ivo.zedek@maxongroup.com

Telefon: +420 541 217 467

Mobil: +420 734 598 570

     

Vedoucí obchodu průmyslových technologií
Maďarsko

István Tempfli

istvan.tempfli@maxongroup.com

Telefon: +36 1 700 85 93

Mobil: +36 70 392 10 19

Vedoucí obchodu průmyslových technologií
Polsko
Poštovní směrovací čísla 00-xxx až 19-xxx a 60-xxx až 99-xxx

Piotr Augustynek

piotr.augustynek@maxongroup.com

Telefon: +48 326 304 156

Mobil: +48 724 830 425

Vedoucí obchodu průmyslových technologií
Polsko
Poštovní směrovací čísla 20-xxx až 59-xxx

Wojciech Szewczyk

wojciech.szewczyk@maxongroup.com

Telefon: +48 326 304 870

Mobil: +48 601 439 514

     

Podpora prodeje

Ing. Michael Endl

michael.endl@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 23

     

Podpora prodeje

Raffael Bischof

raffael.bischof@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 12

     

Podpora prodeje

Dipl.-Ing. Robert Magnet

robert.magnet@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 03

     

Podpora prodeje

 

Ing. Martin Püchl

martin.puechl@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 05

     

Podpora prodeje
CZ & SK

Mgr. Gabriela Lásková

gabriela.laskova@maxongroup.com

Telefon: +420 538 890 092

Speciální řešení

Ing. Bernhard Wagner

bernhard.wagner@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 06

Zákaznický servis

Elisabeth Beran

elisabeth.beran@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 11

Objednávky

Sandra Hicik

sandra.hicik@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 13

     

Objednávky

Carina Monigel

carina.monigel@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 21

Marketing

Kathrin Scharf

kathrin.scharf@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 19

Marketing

Maria Niederbrucker

maria.niederbrucker@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 16

     

Logistika

Thomas Gaiswinkler

thomas.gaiswinkler@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 28

Tato webová stránka využívá cookies pro lepší funkčnost. Používáním našich webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookies.
Více informací je dispozici na našich stránkách: ochrana dat.